O nas

Ahoj!

*Naszą przygodę z kajakami rozpoczęliśmy kiedy jeszcze nasz dziadek posiadał kajak, który sam zbudował. Pływał chłop gdzie popadnie i gdzie tylko oczy go poniosły. I nie ważne czy to był staw, jezioro, strumyk czy rzeczka. Pierwszy kajak zbudował z wyprawionych skór wołów, a potem już było z górki...

dziadek-kajakarz

Tak mógłby wyglądać początek naszej opowieści o przygodach z kajakiem i spływami kajakowymi. Jednakże jesteśmy poważnymi wioślarzami (czasami) i takie opowieści prawimy tylko przy ognisku. Wśród innych zapalonych braci kajakarzy, którzy nie raz szorowali czołem po dnie :-)

Profesjonalne spływy kajakowe Pliszką!

Kajakarstwo i przygoda na rzece fascynowały nas już od wczesnych lat młodzieńczych. Dlatego przekuliśmy pasję i zapał na codzienność w wypożyczaniu sprzętu wodnego do profesjonalnych spływów kajakowych. Nasze spływy odbywają się od ponad 10-ciu lat. Spływamy m.in. po rzekach:

Spływ na każdej z ww. rzek jest wyjątkowy (szczególnie Pliszka i Kwisa są urokliwe). Spływy kajakowe charakteryzują się różnym stopniem trudności oraz obfitują w wiele atrakcji:

  • uskoki wodne
  • powalone drzewa
  • przesmyki i zwężenia
  • wiadukty
  • na rzece Czerna widoczne ruiny starej papierni (tam kręcono serial "Czterej Pancerni")

W połowie lub na zakończenie każdego spływu częstujemy uczestników pożywną grochówką z prawdziwej wojskowej kuchni lub na życzenie grill z kiełbaskami (np. na Kwisie w Trzebowie jest miejsce biwakowe).

Najczęściej są to spływy kajakowe Pliszką i Kwisą, jednodniowe ale organizujemy również spływy weekendowe, firmowe oraz na indywidualne życzenie. Kajaki to niezapomniana przygoda a na koniec uczestnicy zawsze dopytują się o następny spływ ;-)

Imprezy wieczory kawalerskie GubinImprezy wieczory kawalerskie GubinImprezy wieczory kawalerskie Gubin